Adalar Nakliyat

Adalar nakliyat hizmeti, İstanbul’un Adalar ilçesinden kentin tüm bölgelerine sunulan bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmetin güvenli ve kusursuz olarak yapılması önemlidir. Firmamız, Adalar nakliyat hizmetini profesyonel ekipler ve yeni model araçları ile gerçekleştirmektedir.

Adalar Nakliyat Firması

Adalar nakliyat firması hizmetinde hassas eşyaların taşınması da söz konusudur. Ev, ofis, otel, hastane ve benzeri tüm nakliye beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayan firmamız, Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada’ya yönelik nakliye işlemini feribotla karşılamaktadır. Hemen kadıköy evden eve nakliyat sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Feribot elbette firmamıza ait değildir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı feribotla nakliye hizmeti verilmektedir.

Adalar Evden Eve Nakliyat

adalar nakliyat firması
adalar nakliyat firması

Adalar evden eve nakliyat ayrıca eşyanın ya da ürünün nakliyat araçları ile yapılabilmesi için Adalar Belediyesi’nden izin alınmalıdır. Ayrıca feribot için bir harç yatırılmalıdır. Resmi prosedürleri firmamız müşteri adına takip etmektedir. Harcın yatırılması ise arzu edildiğinde firmamız tarafından, arzu edildiğinde ise müşteri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Adalar Nakliyat Şirketi

İstanbul’da çok sayıda adalar nakliyat şirketi vardır. Ancak her işlem belli bir uzmanlık gerektirmektedir. Lojistik firmasının nakliye aracını göndermesi mümkün değildir. Hemen ofis taşımacılığı sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nakliyeci de yüksek kapasiteye sahip bir aracı Adalar’a gönderememektedir. Adalar nakliyat, Adalar’a nakliye hizmeti için özel olarak dizayn edilmiş araçları kullanmaktadır. Bu nedenle Adalar’a yapılan nakliye hizmetinde bir başka aracı şirket kullanılmamaktadır.

Adalar VİP Nakliyat Hizmetleri

adalar evden eve nakliyat
adalar evden eve nakliyat

Adalar vip nakliyat hizmetleri ile kurumsal nakliye firmalarından hizmet alınmalıdır. Firmamız, Adalar’a yapılacak olan nakliye hizmetinde profesyoneldir ve tüm eşyaları sorunsuz bir şekilde yeni adresine teslim etmektedir. Deniz  oylu ile yapın bu nakliye işlemi, sadece eşyaların yeni adrese teslim edilmesini kapsamamaktadır. Heybeliada evden eve nakliyat, koordineli bir şekilde gerçekleştirdiği hizmetine montaj işlemini de eklemektedir. Ayrıca eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve yeni yerine monte edilmesi de firmamızdaki uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Adalar Nakliyat Hizmeti

Adalar nakliyat hizmeti diğer bölgelere göre farklı fiyatlandırma yapılmaktadır. Bunun nedeni, Adalar Belediyesi’ne ve feribota belli bir ücret ödenmesidir. Fiyatlar, taşınacak ürün, personel sayısı ve mesafeye göre değişmektedir. Adalar evden eve nakliyat ancak firmamız, ekonomik nakliye çözümleri sunmaktadır. Nakliye işlemi için telefonla ya da e-posta ile ile yapılan görüşmelerde net bir fiyatın verilmesi mümkün değildir. Adalar nakliyat ile net fiyatlandırma için taşınacak ürünün ebadı, nakledilecek adresin mesafesi önemlidir. Ürün ya da eşyaların boyutları ile mesafenin belirlenmesinin ardından net fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Hemen Teklif Al