Adalar Eşya Taşıma

Adalar eşya taşıma hizmeti ciddi bir hizmettir ve nakliye hizmeti almadan önce mutlaka detaylı bir ön araştırma yapılmalıdır. İstanbul’un Adalar ilçesindeki tüm adalara ve İstanbul’un farklı bölgelerine hizmet götüren Adalar eşya taşıma firmamız, kişiye özel hizmet anlayışına sahiptir. Adalar’dan nakliye işlemi farklı ilçelerdeki eşya taşıma işleminden daha fazla detaylıdır. Çünkü Adalar ilçesine tek ulaşım yolu denizdir. Bu nedenle Adalar’a eşyaların nasıl bir araçla taşınacağı önemlidir.

Adalar’da Profesyonel Eşya Taşımacılığı

adalar eşya taşıma
adalar eşya taşıma

Adalara eşya taşıma işleminden önce Adalar eşya taşıma firmamızın müşteri temsilcileri ile irtibat kurulup ekspertiz hizmeti talep edilmesi önemlidir. Ekspertiz taşınacak eşyalarla ilgili ön araştırma yaparak bunu bir rapor haline getirmektedir. Bu raporla birlikte bir nakliye planı oluşturulmaktadır.

Adalar Eşya Taşıma Hizmeti

Adalar eşya taşıma hizmeti için önceden yetkililerden izin alınması gereklidir. Ekspertiz, adaya gidecek aracın donanımını belirlemektedir. Eşya, yeterli donanıma sahip araçlarla taşınmaktadır. Adalar Evden Eve Nakliyat, her ihtiyaca göre araç bulunmaktadır. Ekspertiz hizmeti, firmamız tarafından sunulan ücretsiz bir hizmettir.

Adalar’da Kurumsal Nakliye

adalar eşya taşımacılığı
adalar eşya taşımacılığı

Ekspertiz, eşyaların taşınması için uygun araç seçiminden fizibilite çalışmalarına kadar bir dizi işlemi gerçekleştirmektedir. Hemen üsküdar evden eve nakliyat sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksperiz hizmeti sonrasında Adalar ilçesine taşınacak eşyalarla ilgili uygun araç seçimi yapılmaktadır. Adaya gidecek aracın boyutları önemlidir. Çünkü feribot harcı, aracın boyutlarına göre değişmektedir. Küçük boyutlu araçlar için düşük bir harç ödenirken büyük boyutlu araçlar için bu harç artmaktadır. Eşyalar, Büyükada, Kınalıada, Heybeliada ve Burgazada’ya aynı fiyat üzerinden taşınmaktadır. Bunların dışında kalan adalar için ekstra taşıma ücreti alınmaktadır.

Adalar’da Eşya Taşıma Artık Çok Kolay..!!

Adalar eşya taşıma hizmetinde eşyalar için uygun araç seçiminin yapılmasının ardından Adalar Belediye Başkanlığı’ndan randevu alınmakta, taşıma günü için feribot sırası belirlenmektedir. Bu sırada feribot harcı ödenmektedir. Ödenen harç makbuzu müşteriye ulaştırılmaktadır. Adalar Nakliyat ile ayrıca bu harcı müşterinin kendisinin de ödemesi mümkündür. Hemen acıbadem evden eve nakliyat sitemizi ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Harç ödemesinin yapılmasının ardından nakliye işleminden bir gün önce eşyalar araca yüklenmektedir. Eşyaların bir gün öncesinden yüklenmesinin nedeni feribotun sabah çok erken yola çıkmasıdır.

Adalar Eşya Taşımacılığı

Adalar eşya taşımacılığı işleminden bir gün önce araca yüklenen tüm eşyalar, firmamız güvencesi altındadır. Eşyalar araçtan indirilmeden garaja getirilmekte, sabah erken saatlerde de feribota binilmektedir. Büyükada evden eve nakliyat, eşya taşıma hizmetini uzman personelleri ile gerçekleştirmektedir.

Hemen Teklif Al